Zadzwoń i umów się na bezpłatną wizytę:
+48 668 343 386

O nas

Kupując usługę w Unikat Car Studio kupujesz coś więcej niż pielęgnację pojazdu. Kupujesz doświadczenie, pasję i profesjonalizm. Unikat Car Studio jest miejscem gdzie każdy Klient i każde auto jest traktowane unikatowo. Chcemy, żeby wizyta w naszym studio była dla naszych Klientów przyjemnym doświadczeniem, a efekt prac źródłem radości, satysfakcji i komfortu na długi czas.

Unikat Car Studio

Co robimy i dlaczego?

Świadczymy usługi z zakresu auto detailingu samochodowego, aplikacji bezbarwnej folii ochronnej oraz renowacji lakieru i zabezpieczenia pojazdów powłokami ceramicznymi. Ponadto wykonujemy na zamówienie usługi przyciemniania szyb oraz stylizacji pojazdu folią - zmiana koloru elementów oraz całego pojazdu.

Dawanie samochodom drugiego życia daje nam olbrzymią satysfakcję. Dzięki właściwej konserwacji i pielęgnacji zachowujemy ich piękno na dłużej. Udowadniamy, że można cieszyć się wyglądem swojego samochodu nawet po kilku latach od zakupu.

Unikat Car Studio

Kim jesteśmy?

Unikat Car Studio to grupa młodych, w pełni oddanych swojej pracy miłośników motoryzacji. Firma została założona w 2016 roku przez Patryka Kostyrę, który początkowo samodzielnie świadczył wszystkie usługi: od przyjmowania zleceń, przez marketing i księgowość, na wykonaniu usługi i wydaniu pojazdów kończąc. Z czasem rosnące grono zadowolonych i stałych Klientów zmobilizowało go do rozbudowania struktury firmy i zatrudnienia grupy sumiennych ludzi, z którymi mógł dzielić swoją pasję do motoryzacji.

Dziś Unikat Car Studio to dwa oddziały: Unikat Car Studio Katowice i Unikat Car Studio Warszawa. Ponadto obsługujemy dla Państwa salony dealerów samochodowych w województwie śląskim i mazowieckim. W skład zespołu wchodzą pracownicy działu obsługi klienta i marketingu, aplikatorzy folii, detailerzy.

Unikat Car Studio

Co nas wyróżnia?

Wizją firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług z pełnym zaangażowaniem. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i rozbudowujemy Unikatową ofertę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zapewniamy takie usługi jak door to door oraz użyczamy na czas wykonania usługi pojazd zastępczy. U podstaw wszelkich działań w Unikat Car Studio jest zapewnienie naszym Klientom indywidualnego podejścia do pracy i w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów, poświęcenie każdemu projektowi maksymalnej ilości czasu.

Dajemy naszym Klientom możliwość samodzielnego konfigurowania usług, służymy pomocą w doborze wariantów spełniających ich unikatowe oczekiwania, jak również zapewniamy atrakcyjne cenowo gotowe pakiety. Przy każdym projekcie korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz sprawdzonej, najlepszej na rynku chemii samochodowej.

Poznaj Unikatowy zespół

Patryk

Patryk

Dział Obsługi Klienta

Paulina

Paulina

Dział Obsługi Kilenta
Dział Marketingu

Miłosz

Miłosz

Detailer
Aplikator folii

Grzegorz

Grzegorz

Detailer

Oskar

Oskar

Detailer

Szymon

Szymon

Detailer

Dawid

Dawid

Detailer

Daniel

Daniel

Detailer

Franciszek

Franciszek

Detailer

Nałożyliśmy

347 pakietów

powłok ceramicznych

Zabezpieczyliśmy

142 samochody

foliami ochronnymi

Zrealizowaliśmy

442 projekty

auto detailingu

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Odezwiemy się najszybciej jak to będzie możliwe!

Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Unikat Car Studio Patryk Kostyra, z siedzibą przy ul. Jana Świderskiego 1, Katowice - Zarzecze 40-748. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00